O firmie

Działalność sklepu internetowego Officentrum.pl rozpoczęła się w 2019 roku, natomiast osoby prowadzące go mają wieloletnie doświadczenie w handlu artykułami biurowymi. Nasza firma specjalizuje się przede wszystkim w oferowaniu dowolnego wyposażenia do biur, firm, osób fizycznych, a także różnego rodzaju instytucji publicznych i niepublicznych. 

Oferujemy różne artykuły biurowe, które są potrzebne do działania każdej firmy, niezależnie od jej podstawowej branży. Już od kilkunastu lat nasza firm nabywa bogate doświadczenie działąjąc na tym rynku i mierząc się z podstawowymi problemami występującymi w każdym biurze lub domu.

Nasz sklep internetowy pozwolił nam na dotarcie do większej ilości firm, przez co możemy oferować produkty najwyższej jakości, w pełni dopasowane do potrzeb rynku i klientów. Oferujemy nasze produkty na terenie całej Polski, które można mieć w swoim biurze lub domu już następnego dnia od zamówienia go w naszym sklepie, a nieraz nawet tego samego dnia. Setki, a nawet tysiące zadowolonych klientów, których obsłużyliśmy do dnia dzisiejszego, świadczą o naszej bogatej ofercie, która jest dostosowana indywidualnie do każdej firmy lub osoby, chętnej na zakup w naszym sklepie. 

W naszym sklepie możesz liczyć na pomoc fachowców, którzy zawsze będą służyć profesjonalnym podejściem do klienta, oferując najlepsze rozwiązania, które są indywidualnie dopasowane do potrzeb. 
Dla klientów z Warszawy i okolic oferujemy nasz własny transport, który gwarantujemy w cenie zakupionych przedmiotów. Transport realizowany jest nawet i tego samego dnia, w którym zostało złożone zamówienie. W przypadku dalszych lokalizacji, zamówienie wraz z transportem realizujemy w ciągu 48 godzin, dzięki współpracy z firmami kurierskimi.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, oferując wysoką jakość produktów, doradztwo w zakresie odpowiedniego towaru do przedsiębiorstwa, a także zaspokojenie nawet i najbardziej wybrednych oczekiwać klientów – nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Jeśli zostaniesz naszym stałym klientem, z naszej strony zaoferujemy bardzo atrakcyjne promocje i rabaty, a dla najwytrwalszych klientów oferujemy umowę na zasadzie stałej współpracy. 

Podsumowując, jeśli zależy Ci na tanim sklepie internetowym, w którym znajdziesz wszystko do swojego biura, w tym między innymi artykuły biurowe z darmową dostawą na terenie Warszawy, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, przygotowanej specjalnie dla Ciebie.