Misja i wartości firmy

Staramy się dostosowywać ofertę naszego sklepu do zapotrzebowania firm nie tylko z terenów Warszawy ale również z całej Polski. Co wyróżnia naszą firmę na tle pozostałych? Wyróżnia nas przede wszystkim to, że budujemy trwałe i mocne relacje naszych klientów oraz dostawców. Nasza firma powstała w 2003 roku, dzięki czemu oferujemy współpracę w oparciu o zdobytą wiedzę i doświadczenie. Klienta stawiamy na czele naszej piramidy wartości, przez co liczy się każdy szczegół współpracy pomiędzy nami a klientem. To właśnie klient jest dla nas najważniejszy i jest nieprzerwanie w centrum uwagi. Staramy się wysłuchiwać wszystkich informacji na temat działalności naszego sklepu, gdyż zadowolenie kupujących to nasz priorytet, zadowolony klient będzie wielokrotnie to nas powracał Dlatego też oferujemy indywidualne rabaty i oferty specjalne, uszyte na miarę. Sklep OffiCentrum cechuje przede wszystkim szeroka, łatwo dostępna oferta, która jest atrakcyjna cenowo i realizowana jak najszybciej to możliwe. Zamówienia złożone tego samego dnia, dostarczamy w następnym dniu roboczym naszym transportem, przez co klient ma pewność szybkiego i bezproblemowego transportu na terenie Warszawy, Klient może poczuć się w pełni usatysfakcjonowany zakupami w sklepie OffiCentrum. Staramy się prowadzić ukierunkowane działania strategiczne, angażując naszych pracowników w realizacje wyznaczonych przez firmę celów. Dla nas ważne są pojęcia „Misja, wartość i wizja przyszłości”. 

Wizja firmy

Najważniejszym celem jest odnoszenie sukcesów, nie tylko na rynku Warszawy ale również na terenie całego kraju. Oferujemy produkty, które są lubiane przez dotychczasowych klientów. Firma zatrudnia wyłącznie doświadczonych w branży pracowników, którzy dążą do celów firmy.

Misja firmy

Marki produktów, które oferuje sklep OffiCentrum cieszą się zaufaniem -  dążyliśmy do tego przez kilkanaście ostatnich lat. Stworzyliśmy mocną markę, która jest ceniona na rynku lokalnym, a chcielibyśmy być cenionym również na całym polskim rynku. Naszą misją jest przedstawianie odpowiedniej oferty artykułów biurowych dla firm i instytucji z całej Polski. Wiele lat działania na rynku pozwoliło nam na zbudowanie odpowiedniego środowiska pracy, a jakość oferowanych produktów jest bardzo wysoka.

Wartości firmy

Dla nas liczy się przede wszystkim człowiek, w naszej pracy stawiamy przede wszystkim na drugiego człowieka – zarówno jeśli chodzi o współpracę z klientem, jak i wewnętrzne relacje między naszymi pracownikami i współpracownikami. Najważniejszy jest szacunek dla drugiego człowieka, całkowita uczciwość i dbanie o odpowiednie zapewnienie usług na najwyższym poziomie.